logo
Alaçatı güncel kampanyalar, balayı organizasyonları, yapabilecek aktiviteler, en doğru otel seçimi konusunda çözümler sunuyoruz. 2013’ten beri uzmanlık alanımız olan Alaçatı bölgesine hizmet vermekteyiz.
+90 538 316 9191
[email protected]

TAKİPTE KALIN:

+90 538 316 9191
Top

Alacatibook.com Nedir? Neler Yapıyoruz?

Balayı tatilinizde gerçekleşecek etkinlikleri sizlere sunuyor, rezervasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Alaçatı Romantik Restoranlar

Sizlere Alaçatı'nın en romantik mekanlarında sevdiğiniz ile güzel bir gece geçirmeniz için rezervasyon imkanı sağlıyoruz.

Havaalanından otele, otelden mekanlara veya otelden havaalanına gibi transfer hizmetlerinizi dilerseniz gerçekleştiriyoruz.

Balayı çiftlerine özel Alaçatı,Sakız Adası veya İzmir Turları düzenliyoruz, Dikkat: Balayı Çiftlerimize Özeldir.

Balayı çiftlerimize özel olarak sunulan ``Alaçatı Balayı Otelleri`` konseptlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sizlere daha iyi bir tatil yaşatmak için istekleriniz doğrultusunda plaj önerisi sunuyor ve herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına rezervasyonunuzu yapıyoruz.

Hoşgeldiniz

Alacatibook.com olarak sizlere 2013 yılından beri Çeşme Alaçatı için otelden turlara, plajlardan etkinliklere kadar yapacağınız tatil planlarınıza danışmanlık tavsiyesi veriyoruz.

 

Balayı misafirlerimize özel olarak Alaçatı’ya gelişinizden dönüşünüze kadar olan süre içerisinde düşündüğünüz tatil planınıza dair her şeyi biz sizin istekleriniz doğrultusunda planlıyor ve gerçekleştiriyoruz!

 

Otel Rezervasyonu 0
Balayı Tatil Danışmanlığı 0
Tur Planları 0
Etkinlik Planlaması 0

Alaçatı Balayı Tatili (Video)

168

Balayı Misafirlerimiz

154

Memnun Misafirler

142

Gerçekleşen Tur Sayısı

86

Etkinlikler

Çok Başarılı

“The overdressed traveler betrays more interest in being seen than in seeing, while the true traveler knows that the novel world about her serves as the most appropriate”

Ahmet Yaman,
Avukat

AMAZING TOUR

“It is always sad to leave a place to which one knows one will never return. Such are the melancolies du voyage: perhaps they are one of the most rewarding things about”

Gustave Flaubert,
Flaubert in Egypt

GREAT DESTINATION

“We leave something of ourselves behind when we leave a place, we stay there, even though we go away. And there are things in us that we can find again only by going”

Pascal Mercier,
Night Train to Lisbon
Kayıt olmak için izniniz yok.