logo
Alaçatı güncel kampanyalar, balayı organizasyonları, yapabilecek aktiviteler, en doğru otel seçimi konusunda çözümler sunuyoruz. 2013’ten beri uzmanlık alanımız olan Alaçatı bölgesine hizmet vermekteyiz.
+90 538 316 9191
[email protected]

TAKİPTE KALIN:

+90 538 316 9191
Top
 

Sakız Adası Turu

İki Kişilik

Çeşme – Sakız Adası Turu Balayı Çifti Özel

 • Mevkii
 • Kalkış
  Çeşme Marina / Çeşme
 • Neler Var?
  Sakız Adası Turu
  Konaklamalı Turlar
  Yiyecek&İçecek
 • Dahil Olmayanlar
  Şahsi Harcamalar
  Vize İşlemleri
  Transfer Hizmeti
  Ücretsiz Giriş
  Müzekart
  Rehber

LOKASYON

Günübirlik Sakız Adası Motoryat Turu , Balayı çiftlerine özel konaklama imkanı...

Sakız Adası - Chios

Sakız Adası Yunanistan'da, Ege Denizi'nde, Karaburun Yarımadası'nın karşısında yer alan bir adanın; Yunanistan'ın Kuzey Ege Periferisinde bu adayı ve yakınındaki birkaç küçük adayı içeren ve yine Khios adını taşıyan ilin; ve adanın en büyük yerleşimi ve idari bölgenin merkezi olan şehrin ismidir.
Sakız Adası’nın sembolleri arasında olan yel değirmenleri ada merkezinin 1,5 kilometre kuzeyinde yer alıyor. Limandan yürüyerek 15-20 dakikada ulaşılabilen değirmenler sağlam olsa da kullanılmıyor. Sakız’ı ziyaret edenler için klasikleşen fotoğraf karelerine hayat veren yel değirmenlerinde, fotoğraf molası vermek ada ritüelleri arasında. Bu yüzden yel değirmenleri Sakız’da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında olmalı.

BİR YORUM BIRAKIN

Fiyat-Performans
Konaklama
Transfer
Ulaşım
Yeme-İçme
Konum
Wifi
Hizmet

Pasaport - Vize

Çeşme'den Sakız Adası'na özel motoryat turu için pasaport ve vize şartı bulunmaktadır. Pasaportunuz varsa, gerekli vize ve işlemleri şöyle sıralayabiliriz:
Eğer Schengen vizeniz varsa Sakız Adası ve Yunan Adalarına sıkıntısız giriş yapabilirsiniz. Onun dışında Sakız Adası'dan ayrı diğer Yunan Adalarını gezmek istiyorsanız Yunan Konsolosluğundan "Yunan Vizesi" almanız gerekmektedir.
 Eğer sadece Sakız Adası'na motoryat ile özel tur yapmak isterseniz "kapı vizesi" alabilirsiniz. Bize 2 gün önceden başvuru yapıp alabileceğiniz Sakız Adası Kapı Vizesi ile 7-14 güne kadar Sakız Adası'nda kalabilirsiniz. Günübirlik yapılan turlar için de kapı vizesi şartı bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizi arayın: 0538 316 9191